Investment school for all

Fio banka in cooperation with the RM-SYSTEM Stock Exchange has prepared a cycle of educational seminars dealing with the capital markets just for you. Themes are suitable for complete beginners and experienced investors. If you are looking for an alternative to term deposits and you have some knowledge of investing but are lacking experience or perhaps you already invest alone and would want to learn how to use tools for more efficient trading, feel free to choose from more advanced topics. We will teach you how to invest to the best of your investment abilities.

  • Seminars are held in cities across the Czech Republic during evening hours. Seminars are FREE.

Sign up by simply clicking on the name of the seminar you want to visit. If you are interested in visiting multiple seminars, you must sign up for each individually.

 

 

Obchodování na zahraničních burzách

Pro začátečníky: Lákají vás zahraniční burzy v čele s USA a Německem? Přijďte na seminář, kde vám povíme něco z historie i současnosti zahraničních akciových burz, představíme vám hlavní akciové indexy a stručně popíšeme, co dělají společnosti, které se v těchto indexech obchodují. Dozvíte se, kolik obchodování v zahraničí stojí, jak může potenciální zisk ovlivňovat měnové riziko či kde hledat informace o zahraničních akciových společnostech. Součástí jsou rovněž informace o inteligentních pokynech v USA a Německu a také praktická ukázka online nákupu či prodeje akcií na amerických burzách.

Efektivní krátkodobé obchodování v praxi

Pro pokročilé: Slyšeli jste již o pojmu finanční páka? Pokud ne, nevadí - vše vám vysvětlíme a popíšeme na praktických příkladech. Představíme vám možnosti znásobení investice a způsoby spekulace na pokles cen akcií v ČR i zahraničí. Pokud chcete nakoupit například zlato či ropu a držet i několik let, budou vás zajímat alternativní investiční nástroje.

Keep track of your investments wherever and whenever.

Download the free app Smartbroker!