Push notifikace

Nebaví vás při zadávání pokynů v internetbankingu opisovat kód z autorizační SMS? Přejděte na snadné potvrzování plateb a dalších akcí v mobilní aplikaci - nově ještě pohodlněji a rychleji.

Potvrzování pokynů v mobilní aplikaci pomocí tzv. push notifikací je:

  • rychlé a jednoduché,
  • pohodlné a bezpečné.

Jak to funguje?

1.    Zadáte pokyn v Internetbankingu (nebo platbu kartou na internetu).
2.    Na mobilu se vám objeví push notifikace „Máte transakci/pokyny k autorizaci“, kterou se přenesete do Smartbankingu.
3.    Do mobilní aplikace se přihlásíte (dle nastavení heslem, otiskem prstu nebo pohledem na telefon), překontrolujete detaily platby či pokynu a snadno kliknutím potvrdíte. Pokud jste již přihlášeni, pokyn k autorizaci uvidíte a můžete potvrdit rovnou.

Naše tipy:

Nemáte ještě Smartbanking, případně jeho novější verzi s push notifikacemi? Stáhněte si ho jednoduše na GooglePlay nebo AppStoru. Obrázkový návod k aktivaci naleznete zde.

Pokud máte Smartbanking a chcete ušetřit čas, můžete si aktivovat přihlašování nebo autorizaci otiskem prstu nebo pohledem na telefon v Nastavení aplikace (Moje Fio » Nastavení » Použít otisk prstu / odemknutí obličejem). Pokud tuto možnost ještě nepoužíváte ani pro jiné aplikace, musíte si nejdříve otisk prstu nebo sken tváře přidat v nastavení svého telefonu.

Nastavení autorizace pokynů zadaných z Internetbankingu na mobilu

Nastavení autorizace plateb kartou na internetu na mobilu

Návod na nastavení v internetbankingu zde.

Ovládejte svůj účet přímo z mobilu.

Stáhněte si zdarma aplikaci Smartbanking!