Cizoměnové vkladové účty

Fio banka nabízí kromě vkladů v korunách také zhodnocení prostředků i v EUR a USD. K dispozici jsou spořící účty a termínované vklady s obnovou.

Spořící účet Fio konto v EUR

Fio konto je spořící účet bez výpovědní lhůty s vyšším úrokem, než který nabízí běžný účet. Vedle českých korun je k dispozici rovněž v EUR. Oproti klasickému běžnému účtu nelze u Fio konta využít SIPO platby nebo inkaso. Finanční prostředky lze převádět pouze na jeden externí účet, který lze zdarma elektronicky měnit. V případě převodů v rámci Fio banky je možné peníze posílat na neomezený počet účtů bez jakéhokoliv omezení. K účtu je možné získat rovněž platební kartu.

Termínovaný vklad s obnovou v EUR a v USD

Fio banka nabízí termínované vklady i v EUR a v USD. Cenou za vyšší zhodnocení je vázání vkladů na předem určenou dobu, která se pohybuje od jednoho týdne až po pět let. Nechce-li vkladatel účet zrušit, dochází po uplynutí doby vázání k automatické obnově vkladu za podmínek platných k datu obnovy. Navyšování vkladu a výběry lze potom provádět pouze k datu obnovy.

Výhody Fio konta v EUR a termínovaných vkladů v EUR a USD

  • Vyšší zhodnocení vkladů
  • Vklady jsou ze zákona pojištěny
  • Vedení účtu - zdarma
  • Jednoduché ovládání prostřednictvím Internetbankingu

Jak si založit termínovaný vklad

Jste-li klientem Fio banky a máte aktivní internetbanking, můžete si termínovaný vklad založit sami prostřednictvím internetu. Další možností je dostavit se na nejbližší pobočku Fio banky.

Ovládejte svůj účet přímo z mobilu.

Stáhněte si zdarma aplikaci Smartbanking!